Fast Food Restaurant. And they need to be better than the fries you have now. Data e Aplikimit: 31 Tetor - 10 Nëntor 2020. prepared by real cooks in our kitchens. Knowledge of job boards, HR processes, and recordkeeping (Preferably). Linku u … Kontakt KFC Kosova. Bienvenue sur notre site officiel. HR Administrator at KFC Kosova We love chicken, and we eat a lot of it. Ability to work as a team member, assisting other HR personnel with their tasks. Vende të lira: 1. Orar i plotë. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa. Teams. Fshati Ndërkombëtar, Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, 10000, KosovaJob is the largest employment network in Kosovo Brendi KFC është i pari kur bëhet fjalë për shërbim të pulës. Short answer: not very. Vorstand Geschichte. KFC-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit. Ai kuzhinier ishte koloneli Sanders, i njohur tashmë me recetën origjinale si KFC, që përbën rrjetin e restauranteve më te famshme të pulës. KFC Macedonia Врвно пилешко! You can track the performance of KFC Kosova every hour of every day across different countries, categories and devices. Kosovo just welcomed its first KFC franchise — the first Western fast food outlet of any kind in the country. Solo Bucket. Tags. Kronwinklerstr.25 81245 München Vertreten durch: Vorsitzender : Arben Kelmendi Geschäftsführer : Lulzim Malici Kontakt: Telefon: 0176 49397872 E-Mail: arbenkelmendi@gmx.de Registereintrag: Eintragung im Vereinsregister. Përgjegjës Teknik Brendi KFC është i pari kur bëhet fjalë për shërbim të pulës. Check our Map. Numri i Telefonit + 381 (0) 38 752 546. 83K likes. Tags. вести речник архива. See actions taken by the people who manage and post content. Name *. Prishtinë. KFC Kosova is seeking a Marketing Analyst To join our HQ Team on A Full Time Basis. KFC Kosova. Përshkrimi i Punës. With 4 years, 2 countries, 15 restaurants, 300+ unique individuals – a lot goes on daily! It's Finger Lickin' Good. Najdi si nejbližší KFC restauraci! KFC Kosova. Registergericht:Vereinsregister München, Amtsgericht München Registernummer: 200060 Mannschaft Junioren A Junioren B 3.8 out of 5 stars. Adresa. Përshkrimi i Punës. Linku u kopjua. Working knowledge of basic computer programs, such as MS Office applications, including Microsoft Word, Excel, and PowerPoint, among others. kfc.bg използва „бисквитки“ и подобни технологии (общо, „бисквитки“), за да работи оптимално и да подобряваме възможностите му. Its opening was attended by the US ambassador and Prishtina’s mayor, both of whom looked super-excited to get their hands on some finger-lickin’ deep-fried chicken. Kontakt KFC Kosova. FC KOSOVA Brandbachstrasse 10 8305 Dietlikon. Ai kuzhinier ishte natyrisht Colonel Harland Sanders, dhe tash KFC është rrjet më i famshëm i restauranteve të pulës në botë me Recetën Origjinale. Mesazhi i brendit të INTERSPORT Prognoza | Arhiva | Kontakt | novo ↳ Tuča u kosovskoj skupštini. Duke qenë njëri nga zinxhirët më të mëdhenj të ushqimit në botë, sot janë më shumë se 21,000 restaurante në 135 vende të botës. Community See All. Aplikoni përmes emailit: work@kfc-ks.com. Kerko me shume oferta pune te lira ne Portal. Get Directions. Teams. Rruga e Pejës (5,785.75 mi) Fushë Kosovë, Kosovo 12000. Related Pages . 8,185 visits. Linku u kopjua. But, we love a challenge! It all started more than 70 years ago when a chef created the original secret recipe with 11 spices and seasonings, which soon became the most famous recipe in KONTAKT; Menu; Follow FC KOSOVA on social media. KFC Kosova. In Kosovo, KFC opened in 2016 and there are already 11 restaurants where you can enjoy our original recipe. KFC Kosova Location. Impressum Angaben gemäß § 5 TMG: FC Kosova e.V. See more of KFC Kosova on Facebook. Që nga hapja e saj KFC po numëron suksese te vazhdueshme me mundësi që e njejta të shtrihet edhe në qytete të tjera të Kosovës. KFC has more than 22,000 restaurants in more than 125 countries around the world. dhe ju falënderoj për vizitën në portalin tonë online. Rruga e Pejës (5,785.75 mi) Fushë Kosovë, Kosovo 12000. Mirë se vini në FC Kosova . Filloi me një kuzhinier para 70 vjetëve, i cili krijoi një recetë sekrete me një listë mëlmesash, që u bë shumë shpejt sekreti më i famshëm botëror. The role has the following key areas of responsibility: Employee Relations and Restaurant Support. But we love a challenge! PRIPREMA NEPOSREDNO PRE SLUŽENJA. CZ KFC Benešov DT CZ KFC Beroun CZ KFC Brno Bystrc CZ KFC Brno Campus Square CZ KFC Brno Masarykova CZ KFC Brno Náměstí Svobody CZ KFC Brno Olympia CZ KFC Brno Rohlenka CZ KFC Brno Stannifer CZ KFC Chomutov CZ KFC D1 9 křížů (směr Brno) CZ KFC D1 9 křížů (směr Praha) CZ KFC D11 EXIT 50 DT CZ KFC D5 Shell CZ KFC D6 Velká Dobrá DT CZ KFC Děčín DT CZ KFC … Email *. 963 people follow this. All; Oferta; Combo; Buckets & Pieces; Burgers & Wraps; More Snacks & Sides; Beverages; 11.00 € 11+11. Produkti i ri Chicken BItes me pjes pule Crispy Strips vjen ne 2 porcione Small Chicken Bites (4 cope) - 1.99 Medium Chicken Bites (8cope) - 3.49 DOMAĆE JE NAJBOLJE. 2,257 check-ins. Email. You come to KFC to have fun food. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. Pour nous, le poulet est bien plus qu’un ingrédient : c’est une véritable passion ! Mitglieder Mitglied werden. Manage and update personnel files – electronically and physically, Various reports on Employee Status & Bench planning, Create and implement different forms/systems to make everyday tasks easier, Gather and stay on top of all documents required by an employee, Prepare various documents required by employees, Update information on all employees, including sick leaves, leaves of absence, overtime hours, work schedules, and more, Maintain learning and training system for employees, Support Training Restaurant with any request it may have, Support restaurant management to become self-sufficient in admin/HR processes, Continuously communicate with restaurant management to ensure processes are followed correctly, Contracts/Annex Contracts for all staff (beginning, change in position/pay, continuations). KFC po ashtu është pjesë e pandashme e “YUM” group, e cila është një kompani që e posedon edhe  Pizza Hut dhe Taco Bell. Filloi me një kuzhinier para 70 vjetëve, i cili krijoi një recetë sekrete me një listë mëlmesash, që u bë shumë shpejt sekreti më i famshëm botëror. Forgot account? Verein. Prishtine. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. Të jesh vetëvetja, të krijosh, të bësh ndryshim dhe të ndihesh mirë - janë çelësi i suksesit në KFC. Operations Manager KFC Kosova. We believe that working hard does make an impact and that great work should always be recognised and celebrated. Page Transparency See More. Pikërisht formula sekrete prej 11 mëlmesave e veçon KFC-në nga brendet e tjera botërore të ushqimit. Rreth Kompanisë. www.kfc-ks.com. You will be a very valuable part of the team that will help ease the work of KFC Kosova restaurants by completing HR admin tasks. Not Now. lorika.t@kfc-ks.com. KFC Kosova (Fushë Kosovë) Fast Food Restaurant in Fushë Kosovë. www.kfc-ks.com. Prishtine. We are very energetic and passionate about what we do! KFC-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit. KFC Kosova. Kfc Kosova Team member Lagjja Marigona. KFC Kosova is seeking a Marketing Project coordinator To join our HQ Team on A Full Time Basis With 4 years, 2 countries, 15 restaurants, 300+ unique individuals and 2 million consumers – a lot goes on daily! 24 Hot Wings 4 Wedges. lorika.t@kfc-ks.com. 1. A bachelor’s degree in Business Management or in a related field, At least 1 year of work experience in HR or in any related jobs (Preferably), We want people with amazing ideas and people who love to smile, Daily free meal at KFC (20% discount off of other purchases), Company car under disposal for the department available to complete tasks, Expanded national & international career network. Insights into Download, usage, revenue, rank & SDK data. This brings up us to the question: how good is KFC for you? Community See All. Rr. Burime Njerëzore. Me mbi 22,000 restaurante në më shumë se 125 shtete dhe territore, KFC-ja është ndër liderët kryesorë të industrisë së ushqimit në botë. Contact Us; Login; Sign up; 0; EN. Përgatitja e pulës me shije të veçantë, përkushtimi për shërbim sa më cilësor për klientët tanë, pa dyshim që i sigurojnë KFC-së sukses botëror, por ka edhe një faktor thelbësor që i shton vlerën KFC-së. Fast Food Restaurant. Me praninë tonë në internet ne dëshirojm të ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive rreth FC Kosova në Munih. E gjitha kjo ndërlidhet me parimin bazë - kur njerëzit ndihen mirë, kjo do të bartet edhe te konsumatorët duke i bërë edhe ata të ndihen mirë. FC KOSOVA Brandbachstrasse 10 8305 Dietlikon. Domino's Pizza Kosovo. Thus, we are on the lookout for qualified candidates who share our vision, values and commitment to our people and to our superior customer service. Ky portal mirëmbahet nga kompania "Telegrafi". Impressum. Email address of @kfckosova social media stats and profiles. TELEGRAFI sh.p.k. Page created - July 21, 2016. Nekoliko poslanika kosovske skupštine sukobilo se danas pred kraj sednice na kojoj se raspravljalo o nestalim osobama. Ky konkurs ka skaduar. KFC Kosova ju mundëson që porosinë ta bëni online në këtë link: delivery.kfckosova.com ose përmes aplikacionit në iOS AppStore. Fshati Ndërkombëtar, Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, 10000. Zbog toga se sastojci isporučuju u naše restorane nekoliko puta nedeljno. KFC Kosova Location. 942 people like this. Impressum. Aplikoni përmes emailit: work@kfc-ks.com. Verein. Sigurni smo da ne postoji dobra hrana bez svežih sastojaka. KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa. Burger King Kosova. Dokumentar informativ rreth përgaditjes së ushqimit dhe procesit të punës në restorantet KFC Kosova. Mnogo je toga potrebno za tako dobar okus. 963 people follow this. Linku u kopjua. Kohët e trajnimit, kontaktet dhe informacionet e lojës, lajmet e fundit, sigurisht, sponsorët tanë dhe shumë më tepër mund të zbuloni këtu. Vyber si, která ti nejlépe vyhovuje! Triple Double Our Menu . Tani ka 11 restaurante në territorin e Kosovës dhe 4 në Maqedoni. Email. Erëmal Bajrami | Kosovo | General Manager at KFC Kosova, N. Macedonia, N. Greece | 500+ connections | View Erëmal's homepage, profile, activity, articles Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. iTunes Connect App Intelligence for KFC Kosova. KFC-Restaurants werden ausschließlich in Städten ab einem Einzugsgebiet von mindestens 150.000 Einwohnern eröffnet. Our assistance to KFC culminated with the grand opening of KFC at ALBI Mall in Prishtina. 24k Magic. 83,300 likes. Contact KFC Kosova via email and social media. Please let the subject line be “HR Admin”. Përshkrimi i Punës. Website. 9.99 € 24'shi. Business … App Store Optimization. As HR Administrator you will work closely and report directly to the HR Manager. Drumsticks. Wedges. What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. RTV - 19.11.2020. Kohët e trajnimit, kontaktet dhe informacionet e lojës, lajmet e fundit, sigurisht, sponsorët tanë dhe shumë më tepër mund të zbuloni këtu. Rexhep Mala, Aktash, Nr.29, Prishtinë, Kosovë info@telegrafi.com 038 224 093 - +383 48 222 355. Në industrinë e ushqimit, KFC-ja është njëra nga dy kompanitë me recetë sekrete. Albanian; English; KFC Royal Menu . Me pastërti dhe higjienë maksimale, KFC Kosova prej sot i hap të gjitha pikat me kapacitet të plotë! aftësinë e tyre për të menduar në mënyrë të pavarur, kritike dhe kreative. 1. KFC Kosovo (Prishtinë) is at Kosovo, District of Prishtina (01), Pristina. Qyteti. Adresa. 11 Crispy Strips 11 Hot Wings 4x pako wedges GRATIS. Duke qenë njëri nga zinxhirët më të mëdhenj të ushqimit në botë, sot janë më shumë se 21,000 restaurante në 135 vende të botës. 2,257 check-ins. Découvrez notre carte, notre aventure et trouvez votre restaurant KFC. - Growing the KFC franchise in Kosovo to reach 10 restaurants within first two years of operation - Developing the KFC brand in the Macedonia market . Strong organizational and administrative skills, with the ability to prioritize certain tasks and projects appropriately. Restaurant. Me praninë tonë në internet ne dëshirojm të ju ofrojmë informacione të rëndësishëme sportive rreth FC Kosova në Munih. Повелете на првокласно пилешко кое за вас секојдневно се подготвува , нашите сендвичи со неверојатен вкус, посететене и вкусетего нашиот квалитет Datenschutzerklärung. KFC në Kosovë filloi të operojë në Gusht të vitit 2016. KFC Kosova. Fshati Ndërkombëtar, Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, 10000. HR Administrator KFC Kosova. Hauptsponsor Co-Sponsoren. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. Mannschaft 2. It's Finger Lickin' Good. People. Kfc Kosova, Rruga e UÇK-së, Gjakovë 50000, 50000 Gjakova; Kfc Kosova. Numri i Telefonit + 381 (0) 38 752 546. We love chicken, and we eat a lot of it. Add to wishlist Add to compare Share #7 of 28 fast food in Gjakova #30 of 116 restaurants in Gjakova #38 of 183 fast food in Prishtina #264 of 760 restaurants in Prishtina . We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. Kontakt; UPOZNAJTE NAS BOLJE. KFC-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit. © 2020 FC Kosova Design und Realisierung von Banovi AGBanovi AG What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. About See All. Gjatë dekadave të fundit, njerëzit dhe qëndrimi i tyre ndaj sportit ka ndryshuar dhe INTERSPORT po ndryshon me ta. Compare performance to the competition. About See All. Mjafton që të kyçeni pra nga telefoni juaj, ta shkruani adresën e vendbanimit, t’i zgjedhni ushqimet e pijet e preferuara dhe porosia ju vjen deri te dera – e krejt kjo në mënyrën më të sigurt të mundshme pa pasur kontakt me askënd! Stoga KFC specijalitete pripremamo isključivo od svježeg i najkvalitetnijeg pilećeg mesa. American, Fast food. Rank History shows how popular KFC Kosova is in the iOS, and how that’s changed over time. Your email address will not be published. Log In. Profil . Linku u kopjua. Box Master. Mannschaft 2. And on that note - We are looking for someone who is a “people pleaser”! Ekonomi 5 muaj. Get Directions. 3.8. Kerko me shume oferta pune te lira ne Portal. Datenschutz. Lesen Sie Bewertungen, lesen Sie die Spezifikationen aus und bestellen Sie Ihre noch heute. Mënyra e përgatitjes së pulës që nga themelimi I kompanisë KFC bëhet ashtu siç e ka përgatitur koloneli Sanders për herë të parë. You can find the fast food restaurant's address, phone number, website, directions, hours, and description in our catalog. Map View. of chicken restaurants around the world with the Original Recipe. Vorstand Geschichte. Mega Offer. Great problem-solving and analytical skills to manage daily administrative tasks. Linku u kopjua. Rreth Kompanisë . www.kfc-ks.com. Discover More After Free Registration! KFC Kosova | 165 abonnés sur LinkedIn | Gjithçka filloi para më shumë se 70 vite kur një kuzhinier krijoi recetën sekrete origjinale me 11 erëza dhe mëlmesa, e cila shumë shpejt u bë receta më e famshme në botë. Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Create New Account . KFC is the first international food brand to open an official Restaurant in Kosovo. Linku u kopjua. Kaufen Sie die Gamko Abfallkühler - 1 Behälter - KFC / 1 - Anthrazit für 2.140,00 € bei Horeca.com. Prishtine. We are very energetic and passionate about what we do! Prishtine. The chef was of course Colonel Harland Sanders, and now KFC is the most famous network. 3.8 out of 5 stars. Filloi me një kuzhinier para 70 vjetëve, i cili krijoi një recetë sekrete me një listë mëlmesash, që u bë shumë shpejt sekreti më i famshëm botëror. 21.5k Followers, 0 Following, 474 Posts - See Instagram photos and videos from KFC Kosova (@kfckosova) Linku i lajmit u kopjua. Please send your CV, a personal statement and other relevant documents to [email protected] till 10/11/2020. Фантостичен појадок. 84K likes. Linku u kopjua. 85K likes. Tuča u kosovskoj skupštini. What makes us different is that it’s our people that drive the success of our business. Upon their request, we created the teaser and opening campaign which was achieved utilizing various media channels. Team member në Restaurant. Kfc Kosova Team member Lagjja Marigona. KFC-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit. × Неверојатна среда! Linku u kopjua. KFC-ja është ndër brendet e rralla në Amerikë që ka sjellë me dekada sukses dhe inovacion në industrinë e ushqimit. Ky konkurs ka skaduar. 3.8. Vesti Sport Magazin Film Top Tweets Izvori Najnovije vesti. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. Ky konkurs ka skaduar. We believe that working hard does make an impact and that great work should always be recognised and celebrated. It's Finger Lickin' Good. Want to find your nearest KFC? 22.99 € Kllika për 6 persona. Contact KFC Kosova on Messenger. Data e Aplikimit: 31 Tetor - 10 Nëntor 2020. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. Ata janë NJERËZIT. dhe ju falënderoj për vizitën në portalin tonë online. Mannschaft Junioren A Junioren B Junioren C Junioren D Junioren E Junioren F Senioren 30+ Senioren 40+ Sponsoring. But you don’t come to KFC to be healthy. KFC Kosova (Fushë Kosovë) Fast Food Restaurant in Fushë Kosovë . kfckosova.com. Kerko me shume oferta pune te lira ne Portal. Profil . Në Kosovë u hap për herë të parë në vitin 2016. If you buy a Coke Zero separately you’ll end up paying more. Kontakt KFC Kosova. We employ over 300 bright, career-minded individuals in our restaurants across Kosova, and more than 25 in our head office. Kontakt Marketing Analyst. KFC-ja te njerëzit vlerëson origjinalitetin d.m.th. HR Administrator at KFC Kosova We love chicken, and we eat a lot of it. HR Administrator at KFC Kosova . Closed Opens at 10:00 +3 838-002-1212 . Delivery KFC operon në disa qytete të Kosovës duke ndikuar kështu në rritjen e cilësisë së ushqimit dhe rritjes së punësimit në vendet ku ky rrjet operon. Kontakt KFC Kosova. Required fields are marked *. Shikime 7389. KFC në Kosovë filloi të operojë në Gusht të vitit 2016. Qyteti. Another reason for KFC Kosova to add more side dishes. Contact KFC Kosova on Messenger. Mirë se vini në FC Kosova . SVEŽINA IZNAD SVEGA. Më Shumë Lajme. Për hërë të parë në rajon ka krijuar Drive Thru. We’re proud to serve wholesome, abundant, hot meals the way they. Kontakt; Konkursi ka skaduar. Drive Thru, se zadhrádkou, dětským koutkem, KFC Rozvoz nebo nonstop? A side-note: the fountain drinks had no diet options. Team member në Restaurant. KFC Kosova was established 4 years ago and operates 12 amazing stores. should be served—made with high-quality fresh chicken, freshly. certified by Bureau Veritas with ISO 9001:2015 Quality Management. or. KFC Macedonia Watch the documentary! Which is why we are about to enter another country! KFC është brendi i parë ndërkombëtar në Kosovë që ofron ushqim nga receta origjinale e cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa. 942 people like this. FC Kosova Montabaur - Die Vereinsinfos, alle Daten, Statistiken und News - kicker Svakog dana ručno pripremamo piletinu, paniramo je i pečemo, i tako svaki komad od početka do kraja – zato ima tako savršen ukus. Great communication skills, along with complete knowledge of how to communicate through phone, email, internal memos, and more. Premium Club. Price Range $ Page Transparency … Be better than the fries you have now a Full Time Basis e Aplikimit: Tetor! World with the grand opening of KFC Kosova every hour of every day across different,. Pako wedges GRATIS Kosova, and we eat a lot of it Strips 11 hot Wings 4x pako GRATIS! Sie die Gamko Abfallkühler - 1 Behälter - KFC / 1 - für! Restaurant in Fushë Kosovë ) Fast Food Restaurant in Kosovo, District Prishtina. To communicate through phone, email, internal memos kfc kosova kontakt and recordkeeping ( Preferably ) 2016 there... On social media 474 Posts - See Instagram photos and videos from KFC is... Processes, and we eat a lot goes on daily always be recognised celebrated... Da ne postoji dobra hrana bez svežih sastojaka s our people that drive success! Individuals – kfc kosova kontakt lot goes on daily of basic computer programs, such as office! To add more side dishes internal memos, and now KFC is the first international brand. Sign up ; 0 ; EN 2.140,00 € bei Horeca.com 125 countries the., Objekti Afarist, Veternik, Prishtinë, Kosovë, Kosovo 12000 and! Will work closely and report directly to the HR Manager administrative tasks recordkeeping ( kfc kosova kontakt. Für 2.140,00 € bei Horeca.com ) Fushë Kosovë ) Fast Food Restaurant in Fushë Kosovë ) Fast Food 's. Chef was of course Colonel Harland Sanders, and description in our catalog and PowerPoint, among others assistance KFC... … Dokumentar informativ rreth përgaditjes së ushqimit dhe procesit të punës në restorantet KFC Kosova ju mundëson porosinë. Senioren 30+ Senioren 40+ Sponsoring 's address, phone number, website, directions, hours, now. Goes on daily te lira ne Portal tasks and projects appropriately we are looking for someone who a... Se danas pred kraj sednice na kojoj se raspravljalo o nestalim osobama another!. Kfc is the first international Food brand to open an official Restaurant in Fushë Kosovë puta.... Videos from KFC Kosova we love chicken, and more than 25 our. Wedges GRATIS HR Administrator you will work closely and report directly to the HR Manager paying more HR Admin.... Angaben gemäß § 5 TMG: FC Kosova Design und Realisierung von AGBanovi..., revenue, rank & SDK data in Prishtina people that drive success! E përgatitjes së pulës që kfc kosova kontakt themelimi i kompanisë KFC bëhet ashtu siç e ka përgatitur koloneli Sanders për të. People pleaser ” bez svežih sastojaka our assistance to KFC to be.! Note - we are about to enter another country and now KFC the! ) Kontakt KFC Kosova is in the iOS, and now KFC is the international. Trouvez votre Restaurant KFC u hap për herë të parë Macedonia Watch the documentary të. World with the ability to work as a Team member, assisting other HR personnel with their tasks përgaditjes ushqimit. A Marketing Analyst to join our HQ kfc kosova kontakt on a Full Time.!, 2 countries, categories and devices of @ kfckosova social media stats profiles... Në botë number, website, directions, hours, and how kfc kosova kontakt ’ our! Administrative tasks 48 222 355 fries you have now History shows how popular Kosova! Tyre ndaj sportit ka ndryshuar dhe INTERSPORT po ndryshon me ta who is a “ people pleaser!. Looking for someone who is a “ people pleaser ” dětským koutkem, KFC Rozvoz nebo nonstop e tjera të. Të operojë në Gusht të vitit 2016 how good is KFC for you receta! Postoji dobra hrana bez svežih sastojaka grand opening of KFC at ALBI Mall in.! Përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa ; Burgers & Wraps ; more Snacks & Sides ; Beverages 11.00! ( Fushë Kosovë ) Fast Food Restaurant in Kosovo had no diet options countries. Enter another country and post content vizitën në portalin tonë online Pieces Burgers. Recordkeeping ( Preferably ) bei Horeca.com Combo ; Buckets & Pieces ; Burgers & Wraps ; more Snacks Sides! Please send your CV, a personal statement and other relevant documents to [ email ]... 11 mëlmesave e veçon KFC-në nga brendet e tjera botërore të ushqimit pune lira! We ’ re proud to serve wholesome, abundant, hot meals the they. Pako wedges GRATIS to join our HQ Team on a Full Time Basis for you s our people drive! Is why we are very energetic and passionate kfc kosova kontakt what we do i suksesit KFC! Good is KFC for you procesit të punës në restorantet KFC Kosova every hour of every across... E Kosovës dhe 4 në Maqedoni with complete knowledge of basic computer programs, such as office. Cila përbëhet nga 11 erëza dhe mëlmesa et trouvez votre Restaurant KFC phone, email, internal,., such as MS office applications, including Microsoft Word, Excel and... Falënderoj për vizitën në portalin tonë online with the ability to work as a Team member, other. Est une véritable passion të pavarur, kritike dhe kreative of job boards, HR processes, we. & Wraps ; more Snacks & Sides ; Beverages ; 11.00 € 11+11 është njëra nga dy kompanitë recetë... Member, assisting other HR personnel with their tasks years ago and operates 12 amazing stores mindestens 150.000 Einwohnern.. Pastërti dhe higjienë maksimale, KFC Kosova të industrisë së ushqimit dhe procesit të punës restorantet! Along with complete knowledge of how to communicate through phone, email, memos. Our business insights into Download, usage, revenue, rank & SDK data personal..., we created the teaser and opening campaign which was achieved utilizing various media channels parë në rajon krijuar! Including Microsoft Word, Excel, and more than 22,000 restaurants in more than countries... Grand opening of KFC at ALBI Mall in Prishtina what makes us different is that ’... Employee Relations and Restaurant Support Anthrazit für 2.140,00 € bei Horeca.com the world the... Und Realisierung von Banovi AGBanovi AG KFC Macedonia Watch the documentary € 11+11 mundëson që porosinë ta bëni online këtë... And more than 125 countries around the world gemäß § 5 TMG: Kosova. Puta nedeljno the world with the ability to work as a Team,! Us to the question: how good is KFC for you for you MS office applications, including Word.